°C 7

Dugoselske rukometašice pružile dobru partiju kod prvakinja u Koprivnici

12.11.2019.

Rukometašice Dugog Sela '55 očekivano su poražene na gostovanju u Koprivnici kod aktualnih prvakinja Hrvatske. Podravka Vegeta je s 35:28 stigla do unaprijed upisanih bodova, ali su gošće pružile jako dobru partiju.

Kvalitetno su odradile cijeli dvoboj, na poluvremenu su bile u zaostatku samo četiri pogotka (17:13), u nastavku je u nekoliko navrata bilo i minus tri. Par minuta do kraja Podravka Vegeta vodi s 32:28 i s nekoliko uzastopnih golova u završnici postavlja konačni rezultat.

Najefikasnije su dugoselskim redovima bile Bebek i Galić, svaka s po deset postignutih golova. Budić je među vratnicama imala 12 uspješnih intervencija.

U idućem kolu na rasporedu je važna domaća utakmica protiv Dalmatinke iz Ploča.

ŽRK Dugo Selo '55: M.Budić (12 obrana), D.Vlajsović 2, M.Grgošević, L.Golub, V.Čamber 2, P.Jakešević 1, D.Kontrec, J.Bebek 10, A.Galić 10, K.Svetec 3, I.Šebalj, Z.Porobić, E.Martinović.