°C 7

DSR Crna mačka najbolja na turniru u Hrastju

21.06.2017.

Igor

Uspješnu sezonu u kojoj su osvojili naslov prvaka Jedinstvene županijske lige i plasman u Međužupanijsku ligu, Nogometni klub Croatia završio je tradicionalnim malonogometnim turnirom „Croatia 2017“ na kojem je sudjelovalo 17 momčadi.

Najuspješnija među njima bila je momčad DSR Crna mačka koja je u finalnom susretu svladala Buffet kod Jože za osvajanje prvog mjesta. Treći su bili igrači Carpe diema koji su u susretu za broncu bili uspješniji od momčadi CB Dioniz.

-Veliko hvala na dolasku svim ekipama,njihovim navijačicama i navijačima kao i publici koja je imala priliku uživati u odličnim utakmicama tijekom cijelog turnira. Vidimo se krajem ljeta kad počinje nova sezona u MŽNL središte- poručili su iz kluba. (FOTO: NK Croatia Hrastje)